Jdi na obsah Jdi na menu

Bára Munzarová

 

  • Tato herečka se narodila 28. 12. 1971 v Praze ve znamení kozoroha. Jejími rodiči jsou taktéž známí herci Luděk Munzar a Jana Hlaváčová. Má o osm let starší sestru Terezu.

  • V dětství Bára hodně sportovala, a proto po gymnáziu chtěla studovat Fakultu tělesné výchovy a sportu. Jako druhou školu si vybrala DAMU, přestože neměla zatím s herectvím žádné zkušenosti a rodiče ji od této dráhy spíše odrazovali. Nicméně byla přijata a tím bylo o budoucnosti rozhodnuto. Lásku k sportu si zachovala dodnes.

  • Po škole dostala angažmá v Divadle Josefa Kajetána Tyla v Plzni, kde před lety začínala i její maminka. Působila tam pět sezón a hrála i tak stěžejní role jako je Desdemona nebo Maryša. Vystupovala i v operetách. Za hlavní roli muzikálu Holka nebo kluk, který napsal Antonín Procházka na motivy stejnojmenného filmu s Adinou Mandlovou, byla dokonce v nejužší nominaci na cenu Thálie!

  • V roce 1999 dostala nabídku angažmá v Divadle na Vinohradech. Seznámila se tam s Jiřím Dvořákem, kterého si v roce 2002 vzala a narodila se jim dcera Anička. Po několika letech se jejich manželství rozpadlo. Na natáčení Ordinace v Růžové Zahradě se poznala se svým současným manželem Martinem Trnavským. Rolí MUDr.Pavly Barnové si získala srdce nejednoho diváka.

  • Nyní učinkuje v divadelním spolku Frída se kterým jezdí po celé ČR a Slovensku. Více o tomto spolku najdete na těchto stránkách. 

  • V televizi jste Báru mohli vidět : ve filmu Vůně vanilky, seriálech Místo nahoře, Pojišťovna štěstí a hlavně v Ordinaci v růžové zahradě.

 

Rubriky

Role

Příspěvků: 0